Niejasne i eleganckie włosy? 5 naturalnych środków zaradczych

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Witajcie wszystkich, jestem Laurą i mam 27 lat. Jestem pewną dziewczyną, która półpr i ceniła i doceniała swoje ciało, nie sądzę, że jestem ekscentryczną dziewczyną, ale z pewnością udało mi się wzmocnić moją fizyczność za to, czym była. Zawsze kochałem lato, piękno opalenizny i cieszę się tak zwanym "suntan", opalając się pod letnim słońcem, potem wychodząc wieczorem i nadając wartość cerze skóry, podkreślając ją być może kilkoma kroplami oleju. Jestem fanem bio, zawsze dbałem i zawsze bardzo uważałem na pielęgnację mojej skóry z najdroższymi produktami na rynku, karmiąc ją zarówno w dzień jak i w nocy. Niestety jednak od lata zeszłego roku nie byłam taka sama.

Pewnego dnia, kiedy wróciłem z morza, zacząłem dostrzegać jakieś niezwykłe miejsca na nodze, nie były to ani pęcherzyki wody z powodu słońca, ani sól morska.

Początkowo nie martwiłem się, bardzo lekko wziąłem to wszystko do ręki i kontynuowałem zwykłe rytuały piękna.

Minęły miesiące i pod koniec lata zdałem sobie sprawę, że plamka ta faktycznie "odżywiała" moją skórę i że nie tylko rozkładała się na całą nogę, ale także unicestwiła bursztynowy kolor mojej skóry.

Moja noga była niemal w połowie pokryta owym białym plamistym punktem, jaki rozciągał się aż do środka mojego uda. Właśnie w tym momencie zrozumiałem, że zaatakował mnie również jeden z najbardziej brzydkich schorzeń estetycznych w historii: zapalenie skóry. Przeprowadzono wiele badań, skonsultowałem się z różnymi dermatologami w moim mieście, wszyscy dali mi kremy i inne leki, które nie były skuteczne w czasie. Demotywując się, obawiałem się, że z dnia na dzień choroba ta przybierze mi nawet połowę twarzy, to straszne. Oprócz tego, że był bliżej bieli, w niektórych miejscach palił się i swędził. Nawet eksperci przestali żywić we mnie fałszywe nadzieje, gdy natknąłem się na ten krem, który z pewnością został stworzony z jakąś magiczną eliksirem! W niespełna dwa miesiące zabrudzenia zaczęły się zmniejszać, zaczerwienienie i swędzenie stało się bardziej znośne.

Do tej pory pracuję nad tymi złymi plamami z Psorilaxem już od dwóch lat i do dziś jestem coraz większą liczbą ekspertów, którzy doradzają jej w przypadkach powrotu do zdrowia po chorobach nie patologicznych, takich jak moje. Nakładam go dwa razy dziennie na najbardziej krytyczne obszary, co nie tylko nadaje skórze świeżości, ale także odżywia i łagodzi. Nakładam ją stale, a moja noga powraca do początków, przybiera swój naturalny kolor i to wypełnia moje serce radością.

O Marzena Wielgus 63 artykuły
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*